Sabina Staneczek Pin-up Flowers Kwiaciarnie Bytom

Sabina Staneczek Pin-up Flowers Kwiaciarnie Bytom

W CH Agora Bytom! Klub zawsze staje na wysokości zadania i dopasowuje ofertę do indywidualnych potrzeb, a także budżetu.

  • To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia.
  • W CH
  • nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia?
  • 6 stołów bilardowych.
  • miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.
  • Nie zapomina o

tego było mało, Pin-Up! To doskonałe miejsce na spotkanie w gronie najbliższych przyjaciół, czy rodzinny wypad na kręgle lub bilard.

Ważne Miejsce Przy Dworcowej

Naturalnie nasuwa się pytanie, gdzie najlepiej to zrobić na terenie Bytomia? Absolutnie w klubie Pin-Up! To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Zapraszamy do naszego klubu znajdującego się w centrum handlowym Agora Bytom na 2 poziomie. Aby

Pin-up bytompin-up-kasyno.pl/

Cóż, Pin-Up! To jedyna kręgielnia i klub bilardowy w mieście, który zapewnia rozrywkę dla każdego, bez względu na wiek.

Pin Up Bytom Sylwester

Piątki i soboty nadają się do tego idealnie. Ponieważ wtedyklub pracuje znacznie dłużej.

Kręgle Karnet

To doskonała rozrywka w amerykańskim stylu! Osoby, które pragną zorganizować nietypowe urodziny, wieczór kawalerski, panieński, a nawet imprezę firmową mogą to zrobić w Pin-Up!

Karnet Bilard 10 H

Jedno jest pewne, organizacja urodzin, czy innych ważnych wydarzeń w tym miejscu, będzie niezapomnianym przeżyciem.

Bilard Na Godziny

Kręgielnia Pin-Up! Jest także miejscem, w którym można zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową właśnie z kręglami jako motywem przewodnim. Nie samą pracą żyje człowiek, z czego doskonale zdaje sobie sprawę każdy mieszkaniec Bytomia.

najmłodszych mieszkańcach miasta – dzieciach. Klub przygotował dla nich specjalne wyposażenie kręgielni (np. mniejsze kule i bramki). To coś więcej niż klub.

Co więcej, na zainteresowanych czeka aż 8 profesjonalnych torów bowlingowych oraz 6 stołów bilardowych. Oczywiście Pin-Up! Nie zapomina o

To również osiem profesjonalnych torów bowlingowych, bilard i dobra zabawa w samym sercu Bytomia. Znajdująca się w Bytomiu kręgielnia Pin-Up! Music&Bowling to miejsce, w którym dominuje nostalgiczny klimat lat 80. Ta niepowtarzalna atmosfera świetnie współgra z grą w kręgle, której w miejscu tym można oddać się na 9 w pełni profesjonalnych torach do bowlingu. Najwyższej jakości kule do kręgli dostępne na miejscu z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy.


Posted

in

by

Tags: